Şirketinizin iletişim hedeflerine uygun olarak hazırlanan içeriklerle mesajlarınızın hedef kitleye iletilmesi anlamı taşıyan medya iletişimi, sektördeki bilinirliğiniz artırır. Öne çıkarılacak konular medyanın ve hedef kitlenin ilgisini çekecek şekilde belirlenerek içerik yönetimi gerçekleştirilir. Kamuoyunu bilgilendirirken farklarınızın da altını çizmek PR yönetiminde dikkat edilmesi gereken unsurlardandır.

Medya iletişimi, medya yansımaları ile hazırlanan raporlar sayesinde ölçülebilir ve geliştirilebilir bir alandır. Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak, faaliyetlerinizi duyurmak, hedef kitlenizi oluşturmak veya genişletmek için medyanın gücünden etkin şekilde yararlanırken yeni medya kanallarına hızlı adapte olabilmek de önemlidir. Olumlu bir algı ve itibar oluşturmak için tüm medya kanallarında etkili iletişim çalışmaları planlamak ve gerçekleştirmek bütünleşik PR yönetimi ile mümkündür.

Geleneksel ve dijital medya kanallarını eşzamanlı kullanarak 360 derece iletişim sağlamak, günümüzde şirketlerin en az ürün ve hizmetlerine gösterdikleri özen kadar dikkat etmeleri gereken hususlardan biri olmalıdır. Üretim ve hizmet faaliyetlerine verilen emeğin satış oranlarında karşılık bulabilmesi için iletişim faaliyetlerine de zaman ayırmak ve emek vermek gerekir.

Basın bülteni, özel haber, söyleşi, dosya konusu gibi içerik yönetimi çalışmalarıyla şirketinize duyulan güven pekiştirilir. Gündem, rakip söylemleri, regülasyonlar dahil olmak üzere tüm gelişmeler yakından takip edilir. Yeniliğe ve değişime her zaman açık olmak, hızlı yol almayı kolaylaştırır.

Medya iletişiminde etkili varlık göstermek, medyanın dinamiklerine hakim olan ve yıllara dayanan profesyonel iş yapış süreçlerini sürekli ileriye taşıyanlarla ortak hareket etmeyi gerektirir. Refleks İletişim olarak, kesintisiz ve etkin bir iletişim stratejisiyle etik değerlerin gözetildiği iletişim yöntemlerini basın geçmişimizden gelen sorumluluk anlayışımız ile birleştiriyoruz.

Güçlü,

Güncel,

Güvenilir,

Devamlılığı olan,

Haber değeri yüksek,

Marka değerini artıran,

Kamuoyunda farkındalık yaratan iletişim çalışmalarımızla hızlı ve sonuç odaklı çözümlere imza atıyoruz. Güvene, üretmeye ve sorumluluğa dayanan çalışma anlayışıyla tümleşik, ölçülebilir ve proaktif iletişim hizmetleri sunuyoruz. Bizi özgün ve nitelikli içerik üretmek farklı kılıyor. Refleks İletişim olarak iletişim yolculuğunda iş ortaklarımıza her an etkin destek veriyor, bu sayede markaları yoğun rekabette hep bir adım önde tutuyoruz.