Medya Planlama

Sosyal Medya Planlama

Günümüzde çok yönlü iletişimin en önemli aracı olan sosyal medyada reklam bütçelerinin nasıl kullanılması gerektiğine dair her an kendimizi formda tutuyoruz. En dinamik mecra olan sosyal medya kanallarında herkes için tek doğru iletişim stratejisi olmadığı gibi, aynı hesap için bile her gün farklı iletişim kurguları hazırlanması gerektiğine inanıyoruz. Sürekli değişen gündem, eğilimleri takip edebilme uzmanlığımıza güveniyoruz.

Medya Satın Alma

Hedef kitle analizi yapıp en uygun bütçeyle maksimum etkiyi oluşturmayı hedefliyoruz. Reklam yayınının doğru zamanda doğru mecrada en ekonomik şekilde yer almasını sağlamakla kalmıyor rezervasyon takibi, yayın görüntüsü ve geri dönüşüm raporlarıyla başarılarımızı sürekli kılmak için çalışıyoruz. Ulusal ve uluslararası kabul gören kurumların ölçüm araçlarıyla raporları değerlendirip yeni kampanyalarda daha iyi neler yapılabileceğine dair raporlamalar sunuyoruz.

Dijital Medya Reklam Yönetimi

Geleneksel medyadan edindiğimiz tecrübe ve sektörün en donanımlı dijital medya uzmanlarıyla oluşturduğumuz kadromuzla sosyal medya ve Google reklam yönetimi, geniş influencer, web ve app ağımızla yer alıyoruz. Hedef kitle belirlemede, en uygun fiyata en yüksek etkileşim ve takipçi artırma çözümlerimizle, reklam görselleri tasarımlarıyla, mevcut müşterilere yenilerini ekleyip satış dönüşümlerini takip ediyoruz. Tamamen ölçülebilir verilerle oluşturduğumuz raporlarımızı müşterilerimizle paylaşıp daha iyi sonuçlar elde etmeyi hedefliyoruz. Etkileşim açısında zengin reklam kampanyaları kurguluyor, viral olarak yayılıp ses getirmesini sağlıyoruz.

Arama motorlarında hedeflenen yere yaklaşmayı maliyetsiz sağlamaya çalışıyoruz. SEO optimizasyon yönetimimiz ile ufak yatırımlarla adwords kullanmada uzmanlığımızı ispatlıyoruz. Önce talepleri dinleyerek anahtar kelimelere karar veriyor, o kelimelere uygun çalışmalar yaparak aynı sektördeki rakiplerin her zaman üstünde kalmayı başarıyoruz.

Detaylı bilgi almak ister misiniz?

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.