Kurumsal İletişim

Teknolojinin gelişimiyle çeşitlenen medya araçları, global ve yerel gündem takibini kolaylaştırdı. Bu sayede kurumsal iletişim de kurumlar için en önemli yatırım alanlarından biri olarak yerini sağlamlaştırdı. Kurumsal iletişimde basın bülteni, özel haber, söyleşi, dosya konuları, devam iletişimi gibi refleksler gösteriyoruz. Gündem, rakip söylemleri, regülasyonlar da dahil tüm gelişmeler radarımızda. Özgün ve haber değeri yüksek içerik üretme gücümüz sayesinde uzun vadeli planlar yapar, %100 başarı ile kurumun hedef kitlesine ulaşmasını sağlıyoruz.

Marka İletişimi

Pozitif algı oluşturmak ve hedef kitle ile bağ kurabilmenin yollarını arayan bir ekibe sahibiz. Üretilen ürün veya hizmetin kalitesi, güvenilirliği kadar onu anlatacak doğru iletişimin de başarının anahtarı olduğunu bilerek çalışıyoruz.

Yönetici İletişimi

Yöneticilerin birikimlerini, başarılarını, hikayelerini dinliyor, seslerini hedef kitleye, kamuoyuna iletiyoruz. Yöneticilerin temsil ettikleri kurum içinde, kendi sektörlerinde ve sosyal hayatlarında iz bırakacak iletişim kurguları planlıyoruz.

Pazarlama İletişimi

Ürün veya hizmetin alıcısını arttırma yollarını arıyoruz. Öncelikle hedef kitle belirliyor ve potansiyel kitleyi tespit ediyoruz. Pazar analizi ile rakipleri inceliyor, öne çıkmak için gereken refleksi gösteriyoruz. Mevcut pazarlama stratejisini daha ileriye taşımak için gerekli iletişim kanallarını inşa ediyoruz. Satış artırmak için dönüşleri takip edip içerikleri güncelleyerek sürdürülebilir bir kanal oluşturuyoruz.

Detaylı bilgi almak ister misiniz?

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.