Kurumsal İletişim

Teknolojinin gelişimiyle çeşitlenen medya araçları, global ve yerel gündem takibini kolaylaştırdı. Bu sayede kurumsal iletişim de kurumlar için en önemli yatırım alanlarından biri olarak yerini sağlamlaştırdı. Kurumsal iletişimde basın bülteni, özel haber, söyleşi, dosya konuları, devam iletişimi gibi refleksler gösteriyoruz. Gündem, rakip söylemleri, regülasyonlar da dahil tüm gelişmeler radarımızda. Özgün ve haber değeri yüksek içerik üretme gücümüz sayesinde uzun vadeli planlar yapıyor, %100 başarı ile kurumun hedef kitlesine ulaşmasını sağlıyoruz.

Marka İletişimi

Pozitif algı oluşturmak ve hedef kitle ile bağ kurabilmenin yollarını arayan bir ekibe sahibiz. Üretilen ürün veya hizmetin kalitesi, güvenilirliği kadar onu anlatacak doğru iletişimin de başarının anahtarı olduğunu bilerek çalışıyoruz.

Yönetici İletişimi

Yöneticilerin birikimlerini, başarılarını, hikayelerini dinliyor, seslerini hedef kitleye, kamuoyuna iletiyoruz. Yöneticilerin temsil ettikleri kurum içinde, kendi sektörlerinde ve sosyal hayatlarında iz bırakacak iletişim kurguları planlıyoruz.

Pazarlama İletişimi

Ürün veya hizmetin alıcısını arttırma yollarını arıyoruz. Öncelikle hedef kitle belirliyor ve potansiyel kitleyi tespit ediyoruz. Pazar analizi ile rakipleri inceliyor, öne çıkmak için gereken refleksi gösteriyoruz. Mevcut pazarlama stratejisini daha ileriye taşımak için gerekli iletişim kanallarını inşa ediyoruz. Satış artırmak için dönüşleri takip edip içerikleri güncelleyerek sürdürülebilir bir kanal oluşturuyoruz.

İç İletişim

Çalışan çeşitliliğine ve aynı hedef doğrultusunda ilerlemenin, ekip ruhunun önemine inanıyoruz. Çalışan aidiyetini ve güven iklimini merkeze alarak iç verimliliği artırıyor, bağlılık duygusunu geliştiriyor, motivasyonu maksimize etmeyi hedefliyoruz. İnsan kaynakları politikalarına da dikkate alarak çalışanların kurum kültürüyle aynı hatta olmasına özen gösteriyoruz.

Kriz İletişimi

İletişim stratejileri kurgularken tüm olasılıkları değerlendirmemizin sebebi kriz anlarıdır. İtibarı en yüksek, marka değeri konusunda rakipsiz olan kurumlar dahi tatsız tecrübeler yaşayabilir. Birkaç dakika önce duyulan bir gelişmenin bile çoğumuz için artık yeni olmadığı, iletişim teknolojilerinin ilerlediği dünyada her an her kurum ve marka aleyhinde oluşacak gündemlere hazırlıklı olmak zorunda. Bu bilinçle hata payı bırakmadan yola çıkmaya çalışıyor, olumsuz olasılıklar krize dönüşmeden iletişim çözümlerimizi tasarlıyoruz. En kötü senaryolar dahil bile şeffaf, net ve anlaşılır bir iletişim yöntemi uyguluyor, hızlı ve soğukkanlı şekilde iletişimi sürdürüyoruz. Doğru bilgi akışıyla süreci titizlikle yönetiyoruz. Bu sayede çoğu zaman başkaları için kriz olarak görünen koşulları fırsata çeviriyoruz.

Medya Planlama

Sosyal Medya Planlama

Günümüzde çok yönlü iletişimin en önemli aracı olan sosyal medyada reklam bütçelerinin nasıl kullanılması gerektiğine dair her an kendimizi formda tutuyoruz. En dinamik mecra olan sosyal medya kanallarında herkes için tek doğru iletişim stratejisi olmadığı gibi, aynı hesap için bile her gün farklı iletişim kurguları hazırlanması gerektiğine inanıyoruz. Sürekli değişen gündem, eğilimleri takip edebilme uzmanlığımıza güveniyoruz.

Medya Satın Alma

Hedef kitle analizi yapıp en uygun bütçeyle maksimum etkiyi oluşturmayı hedefliyoruz. Reklam yayınının doğru zamanda doğru mecrada en ekonomik şekilde yer almasını sağlamakla kalmıyor rezervasyon takibi, yayın görüntüsü ve geri dönüşüm raporlarıyla başarılarımızı sürekli kılmak için çalışıyoruz. Ulusal ve uluslararası kabul gören kurumların ölçüm araçlarıyla raporları değerlendirip yeni kampanyalarda daha iyi neler yapılabileceğine dair raporlamalar sunuyoruz.

Dijital Medya Reklam Yönetimi

Geleneksel medyadan edindiğimiz tecrübe ve sektörün en donanımlı dijital medya uzmanlarıyla oluşturduğumuz kadromuzla sosyal medya ve Google reklam yönetimi, geniş influencer, web ve app ağımızla yer alıyoruz. Hedef kitle belirlemede, en uygun fiyata en yüksek etkileşim ve takipçi artırma çözümlerimizle, reklam görselleri tasarımlarıyla, mevcut müşterilere yenilerini ekleyip satış dönüşümlerini takip ediyoruz. Tamamen ölçülebilir verilerle oluşturduğumuz raporlarımızı müşterilerimizle paylaşıp daha iyi sonuçlar elde etmeyi hedefliyoruz. Etkileşim açısında zengin reklam kampanyaları kurguluyor, viral olarak yayılıp ses getirmesini sağlıyoruz.

Arama motorlarında hedeflenen yere yaklaşmayı maliyetsiz sağlamaya çalışıyoruz. SEO optimizasyon yönetimimiz ile ufak yatırımlarla adwords kullanmada uzmanlığımızı ispatlıyoruz. Önce talepleri dinleyerek anahtar kelimelere karar veriyor, o kelimelere uygun çalışmalar yaparak aynı sektördeki rakiplerin her zaman üstünde kalmayı başarıyoruz.

Detaylı bilgi almak ister misiniz?

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.