Medya İletişimi

Teknolojinin gelişimiyle çeşitlenen medya araçları, global ve yerel gündem takibini kolaylaştırdı. Bu sayede kurumsal iletişim de kurumlar için en önemli yatırım alanlarından biri olarak yerini sağlamlaştırdı. Kurumsal iletişimde basın bülteni, özel haber, söyleşi, dosya konuları, devam iletişimi gibi refleksler gösteriyoruz. Gündem, rakip söylemleri, regülasyonlar da dahil tüm gelişmeler radarımızda. Özgün ve haber değeri yüksek içerik üretme gücümüz sayesinde uzun vadeli planlar yapar, %100 başarı ile kurumun hedef kitlesine ulaşmasını sağlıyoruz.

Devamı

Sosyal Medya Yönetimi

Bizimle yola çıkmak için refleks gösterenlerin Facebook, Twitter, Instagram ve LinkedIN hesaplarını matematiğin gerçeklerine bağlı kalarak, eğilimleri takip ederek, hedef kitleye göre yönetiyoruz. Tasarım ve mesaj üretiminde fabrikasyon değil, her hesaba özgün içerikler üretiyoruz. Yarışma, anket, havuç verme gibi çeşitli tanıtım çalışmaları kurguluyoruz. Tüm sosyal medya mecralarında reklam hesaplarını kuruyor, yönetiyor ve düzenli raporlar hazırlıyoruz. Hesaplara gelen özel mesajları ilk biz karşılıyor ve doğru yönlendirmeleri sağlıyoruz.

Devamı

Sponsorluk ve KSS Projeleri

Markanın pozitif algısını güçlendirmek için önemli adımlardan biri olan sponsorluk çalışmalarının fayda-maliyet gözeterek en uygun şekilde yönetilmesine yardımcı oluyoruz. Sponsorluk fırsatlarını takip ederek markalar için olası tüm getirisini hesaplıyoruz. Maliyet pazarlığında çok cimri davranıyoruz. Sponsorluk çalışması sırasında ve sonrasında hedef kitleyi ne kadar yakaladığımızı raporlayabiliyoruz.

Devamı

Kurumsal Yayıncılık

Kurumlar için geleneksel veya dijital ortamda kurumsal yayınlarının geliştirme ve hazırlık aşamaları, içerik üretimi ve dağıtım çözümleri sunuyoruz. Uzman kadromuz tarafından konseptler geliştiriyor ve buna uygun tasarımlar çıkarıyoruz. Editörlerimiz belirlenen konsept için içerik üretimlerini gerçekleştiriyor. Son aşamada hem geleneksel hem dijital yöntemlerle yayınlar gerçekleştiriyoruz.

Devamı

Detaylı bilgi almak ister misiniz?

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.